|
|
Liberalisering van de postEinde monopolie Royal MailDe Engelse regering heeft besloten om per 1 januari 2006 een einde te maken aan het monopolie van Royal Mail. Op deze datum, vijftien maanden eerder dan oorspronkelijk gepland, zal de Britse post volledig worden geliberaliseerd.TPG Post heeft postmonopolie voor briefpostOmdat ook in Duitsland een einde komt aan het monopolie van de postdienst, is het zeer waarschijnlijk geworden, dat ook in Nederland verdere stappen op dit gebied genomen zullen worden. Op het ogenblik heeft TPG Post nog het postmonopolie voor briefpost tot 100 gram. Minister Brinkhorst heeft volledige liberalisering in het vooruitzicht gesteld als onze belangrijkste buurlanden Groot-Brittannië en Duitsland deze stap ook nemen.Op dit artikel berust copyright.
Ruud van Capelleveen, maart 2005 Auteur van Postzegels kopen en verkopen Uw ReactieGeef uw reactie via Facebook of laat weten wat u vindt van dit artikel via of Twitter of Google +1
Lees verder: meer informatie over postzegels Postzegeluitgaven 2005 Postzegels Nederland |
Postzegels kopen en verkopen
'Postzegels kopen en verkopen: tips waarmee u geld verdient', is geschikt voor elke postzegelverzamelaar; of u nu net bent begonnen of al jaren verzamelt, met de tips in dit boek kunt u goedkoper of meer verzamelen.
Postzegels kopen en verkopenPostzegels per land
|
|
Copyright 1998 - 2012 Filahome.com Postzegels is een uitgave van AbsoluteFigures.nl
|

