Filahome Postzegels
Filahome Filatelie : Startpunt voor verzamelaars van postzegels met tips over ruilen, kopen en verkopen
Filahome cd-rom 2 download


Link Tips
Nieuwe Postzegels
Posttarieven
Verzamel Links
Winkel
Filatelie Service

Luik



Serie van drie postzegels

Luik Met een serie van drie postzegels laat de kunstenaar Jacques Charlier zien waar de stad Luik voor staat. Als je Luik nadert zie je dat de hoogovens van Cockerill het industriële landschap van Wallonië nog steeds bepalen. De twee andere postzegels laten zien dat in Luik ook over kunst en architectuur wordt gedacht.

Museum voor moderne kunst

Het museum voor moderne kunst van Luik is ondergebracht in een paviljoen, dat werd gebruikt voor de wereldtentoonstelling van 1905. Het museum biedt onderdak aan collecties van Belgische en buitenlandse schilders, zoals Khnopff, Permeke, Picasso en Chagall.

Architect Santiago Calatrava

De architect Santiago Calatrava ontwierp het nieuwe stationsgebouw en de brug, die dit gebouw met de autoweg zal verbinden. Luik werkt op verschillende manieren aan de toekomst.
Uitgave: België, 17 mei 2004

Meer informatie

Postzegeluitgiften 2004


Favorieten
Tip een vriend
Verzend deze pagina naar een postzegelvriend(in)
Tip een vriend


Filahome Postzegels RSS FeedFilahome Postzegel Nieuws

Hoofdpagina | Nederland 2008 | België 2008 | Postzegels 2008 | Postzegels 2007 | Redactie Filahome

Filahome Postzegels is een uitgave van Absolute Figures
© 1998 - 2008 Alle rechten voorbehouden.