Dierenzegels uit FinlandFins velletje met zes postzegels
Op 28 april 2004 verscheen een Fins velletje met zes postzegels van 65 cent. Op de postzegels zijn een eekhoorn, een konijn, een wezel, een vos, een hagedis en een raaf afgebeeld.Ontworpen door Prikko JuvonenHet postzegelvelletje werd ontworpen door Prikko Juvonen. Het velletje verscheen in een oplage van 700.000 exemplaren en werd in offset gedrukt door De La Rue in Groot-Brittannië.Uitgave: Finland, 28 april 2004 Ruud van Capelleveen, 2004
Lees verder: meer informatie Postzegels Finland Postzegels met thema fauna Postzegeluitgiften 2004 |
Gratis Postzegel Download
Speciaal voor de Nederlandse en Belgische verzamelaars van postzegels en geïnteresseerden in alle aspecten die de filatelie in Nederland, België en andere landen te bieden hebben, heeft Filahome.nl een aantal gratis downloads ontwikkeld.Maak vandaag nog gebruik van ons aanbod. Gratis downloadPostzegels per land
|
|
© 1998 - 2010 Filahome Postzegels is een uitgave van AbsoluteFigures.nl
|

Op 28 april 2004 verscheen een Fins velletje met zes postzegels van 65 cent. Op de postzegels zijn een eekhoorn, een konijn, een wezel, een vos, een hagedis en een raaf afgebeeld.
Speciaal voor de Nederlandse en Belgische verzamelaars van postzegels en geïnteresseerden in alle aspecten die de filatelie in Nederland, België en andere landen te bieden hebben, heeft Filahome.nl een aantal gratis downloads ontwikkeld.