Dit is BelgiëVelletje met tien postzegels
Onder de noemer "This is Belgium" (Dit is België) verscheen in februari 2004 een velletje met tien postzegels, waarop bekende Belgen staan afgebeeld.Ook een filatelistOnder de geportretteerden bevindt zich ook een filatelist. Jacques Stibbe was de enige Belg, die ooit voorzitter was van de Federation Internationale de Philatélie (FIP).De overige mannen en vrouwen zijn: Peter Piot, Nicole Van Goethem, Dirk Frimout & Frank De Winne, Jacques Rogge, Christian de Duve, Gabrielle Petit, Christine Van Broeckhoven & Catherine Verfaillie, Koningin Fabiola en Adrien van der Burch. Postzegels in detailElke postzegel heeft een frankeerwaarde van 57 cent. De postzegels werden ontworpen door GAL & Nora Theys.Uitgave: België, 16 februari 2004 Ruud van Capelleveen, 2004
Lees verder: meer informatie Postzegels België Postzegeluitgiften 2004 |
Gratis Postzegel Download
Speciaal voor de Nederlandse en Belgische verzamelaars van postzegels en geïnteresseerden in alle aspecten die de filatelie in Nederland, België en andere landen te bieden hebben, heeft Filahome.nl een aantal gratis downloads ontwikkeld.Maak vandaag nog gebruik van ons aanbod. Gratis downloadPostzegels per land
|
|
© 1998 - 2010 Filahome Postzegels is een uitgave van AbsoluteFigures.nl
|

Onder de noemer "This is Belgium" (Dit is België) verscheen in februari 2004 een velletje met tien postzegels, waarop bekende Belgen staan afgebeeld.
Speciaal voor de Nederlandse en Belgische verzamelaars van postzegels en geïnteresseerden in alle aspecten die de filatelie in Nederland, België en andere landen te bieden hebben, heeft Filahome.nl een aantal gratis downloads ontwikkeld.