Filahome Postzegels



Made in Luxemburg

Bedrijven en producten

De serie "Made in Luxemburg", die verscheen op 1 oktober 2003 staat in het teken van drie bedrijven en hun producten.
Made in Luxemburg

Arcelor (60 c)

De Arcelor Groep is actief in de staalindustrie en behaalde in 2002 een omzet van 26,6 biljoen euro. Dit bedrijf speelt een belangrijke rol in verschillende markten zoals in de branches automobiel, constructie, huishoudelijke apparatuur en verpakking. Arcelor heeft partners in zestig bedrijven en is naast de staat de belangrijkste werkgever van Luxemburg.

Ceodeaux (70 c)

In 1922 werd in Lintgen door Auguste Theodore Schmitz de firma Ceodeaux opgericht. Dit bedrijf legde zich toe op de vervaardiging van koolzuurgas voor brouwerijen en andere industrietakken. In het midden van de jaren zeventig ging Ceodeaux zich richten op kleppen en regelaars voor pijpleidingen. Tegenwoordig geeft het bedrijf 1700 mensen in dienst en richt zich steeds meer op installaties van hoge kwaliteit, die in ziekenhuizen worden gebruikt.

DuPont (80 c)

DuPont is in de hele wereld actief en heeft ook een vestiging in Luxemburg. In deze vestiging is de productie van polyesters gehuisvest. Er werken 1300 mensen met 22 verschillende nationaliteiten. De belangrijkste producten die in Luxemburg worden gemaakt zijn Mylar, Cronar en Melinex. Op de postzegel is te zien hoe een rol polyester wordt gecontroleerd.
Uitgave: Luxemburg, 1 oktober 2003
Op dit artikel berust copyright.
Ruud van Capelleveen, oktober 2003
Auteur van Postzegels kopen en verkopen

Uw Reactie


Geef uw reactie via Facebook of laat weten wat u vindt van dit artikel via of Twitter of Google +1

Lees verder: meer informatie over postzegels

Postzegels Luxemburg
Postzegeluitgiften 2003
Koninklijk Huis Luxemburg op postzegel
Jan en Willem van Luxemburg


Leestip
Neem een abonnement op de gratis nieuwsbrief over postzegels van Filahome.
Een nieuwsbrief vol tips en wetenswaardigheden over postzegels, postvervoer en andere interessante filatelistische onderwerpen.

Gratis Nieuwsbrief voor Postzegelverzamelaars

Meldt u NU aan voor
onze gratis nieuwsbrief
en ontvang hem VANDAAG nog.

Uw E-mailadres:

( Uiteraard gaan wij zeer zorgvuldig om met
de door u verstrekte gegevens )
Actuele Posttarieven
Postzegels kopen en verkopen
'Postzegels kopen en verkopen: tips waarmee u geld verdient', is geschikt voor elke postzegelverzamelaar; of u nu net bent begonnen of al jaren verzamelt, met de tips in dit boek kunt u goedkoper of meer verzamelen.
Postzegels kopen en verkopen
Postzegels per land
Copyright 1998 - 2012 Filahome.com Postzegels is een uitgave van AbsoluteFigures.nl