Filahome Postzegels
Filahome Filatelie : Startpunt voor verzamelaars van postzegels met tips over ruilen, kopen en verkopen
Filahome cd-rom 2 download


Link Tips
Nieuwe Postzegels
Posttarieven
Verzamel Links
Winkel
Filatelie Service

Het Nederlandse Wad



Postzegels over natuur

Het Nederlandse Wad Er verschenen in mei 2003 twee velletjes met het onderwerp het Nederlandse wad. Elk velletje bevat vier postzegels. Er is een velletje met postzegels van 39 cent (binnenlandse post) en één van 59 cent (priority binnen Europa).

Dieren op postzegels

Op het velletje met 39 cent-zegels zijn afgebeeld: Scholekster (haematopus ostralegus), lepelaar (platalea leucorodia), eidereend (somateria molissima) en zeehond (phoca vitulina).
Op de postzegels van 59 cent de kleine mantelmeeuw (larus fuscus), wulp (numenius aequata), zilvermeeuw (larus argentatus) en strandkrab (carcinus maenas) afgebeeld.

Geen Nederlandse namen op postzegels

Helaas zijn geen Nederlandse en of Latijnse namen op de postzegels aangebracht. Dat was veel leerzamer geweest.

Ontworpen door Piet Adrichem

De velletjes werden ontworpen door Piet Adrichem uit Santpoort-Noord. De velletjes werden in rasterdiepdruk uitgevoerd door De la Rue Global Services in Engeland (voorheen The House of Questa). De perforatie werd aangebracht met scheerperforatie 14½.
UItgave: Nederland, 6 mei 2003

Meer informatie

Postzegeluitgiften 2003


Favorieten
Tip een vriend
Verzend deze pagina naar een postzegelvriend(in)
Tip een vriend


Filahome Postzegels RSS FeedFilahome Postzegel Nieuws

Hoofdpagina | Nederland 2008 | België 2008 | Postzegels 2008 | Postzegels 2007 | Redactie Filahome

Filahome Postzegels is een uitgave van Absolute Figures
© 1998 - 2008 Alle rechten voorbehouden.