BlindenBond voor blinden
Een eeuw geleden werd de Zwitserse Bond voor de Blinden, SNAB, opgericht. De Zwitserse post herdenkt deze gebeurtenis met een bijzondere uitgave, die niet alleen zichtbaar, maar ook voelbaar is, omdat in reliëf het getal 70 in blindenschrift werd aangebracht.Hulp aan blindenDe SNAB financiert haar activiteiten, dankzij bijdragen van de Zwitserse verzekeringsmaatschappijen. De andere helft van haar inkomsten komen uit donaties en nalatenschappen. De bond verleent allerlei hulp aan de blinden. Zij ontwikkelt en verkoopt hulpmiddelen, waardoor blinden en slechtzienden gemakkelijker door het leven kunnen gaan.Postzegel ontworpen door Sabdra di SalvoDe postzegel werd ontworpen door Sabdra di Salvo uit Winterhur. The House of Questa in Londen verzorgde de druk in offset.Uitgave: Zwitserland, 6 maart 2003 Ruud van Capelleveen, 2003
Lees verder: meer informatie Postzegels Zwitserland Postzegeluitgiften 2003 Lees mee in braille |
Gratis Postzegel Download
Speciaal voor de Nederlandse en Belgische verzamelaars van postzegels en geïnteresseerden in alle aspecten die de filatelie in Nederland, België en andere landen te bieden hebben, heeft Filahome.nl een aantal gratis downloads ontwikkeld.Maak vandaag nog gebruik van ons aanbod. Gratis downloadPostzegels per land
|
|
© 1998 - 2010 Filahome Postzegels is een uitgave van AbsoluteFigures.nl
|

Een eeuw geleden werd de Zwitserse Bond voor de Blinden, SNAB, opgericht. De Zwitserse post herdenkt deze gebeurtenis met een bijzondere uitgave, die niet alleen zichtbaar, maar ook voelbaar is, omdat in reliëf het getal 70 in blindenschrift werd aangebracht.
Speciaal voor de Nederlandse en Belgische verzamelaars van postzegels en geïnteresseerden in alle aspecten die de filatelie in Nederland, België en andere landen te bieden hebben, heeft Filahome.nl een aantal gratis downloads ontwikkeld.