Belgische Europazegel 2002Europazegels jaarlijks fenomeen
Elk jaar geven een aantal Europese landen een postzegel uit op een gemeenschappelijk thema. Deze postzegels dragen de naam Europazegels.Circus als themaDoor de postdiensten werd voor 2002 het circus als thema gekozen. Voor de Belgische uitgave werd gebruik gemaakt van een tekenwedstrijd onder de leden van Stampilou. De redactie van Stampilou werd overstelpt met honderden tekeningen. De tekening van de elfjarige Maarten Verhaegen uit Herentals kwam als het meest geschikte ontwerp uit deze inzendingen.Uitgave: België, 6 mei 2002 Ruud van Capelleveen, 2002
Lees verder: meer informatie Postzegels 2002 Postzegels België 50 jaar Europa |
Gratis Postzegel Download
Speciaal voor de Nederlandse en Belgische verzamelaars van postzegels en geïnteresseerden in alle aspecten die de filatelie in Nederland, België en andere landen te bieden hebben, heeft Filahome.nl een aantal gratis downloads ontwikkeld.Maak vandaag nog gebruik van ons aanbod. Gratis downloadPostzegels per land
|
|
© 1998 - 2010 Filahome Postzegels is een uitgave van AbsoluteFigures.nl
|

Elk jaar geven een aantal Europese landen een postzegel uit op een gemeenschappelijk thema. Deze postzegels dragen de naam Europazegels.
Speciaal voor de Nederlandse en Belgische verzamelaars van postzegels en geïnteresseerden in alle aspecten die de filatelie in Nederland, België en andere landen te bieden hebben, heeft Filahome.nl een aantal gratis downloads ontwikkeld.