|
|
FEBIACTwee briefkaarten met auto'sOp verzoek van de Belgische Federatie van Automobiel en Tweewielerindustrie (FEBIAC), werden twee briefkaarten uitgegeven.Sinds 1902 organiseert FEBIAC de internationale automobielsalon van Brussel. Tot 1936 vond de salon plaats in het Jubelpark; daarna verhuisde het festijn naar de paleizen van het Tentoonstellingspark op de Heizel. ![]() Auto, motor en fietsDe internationale salon "Auto – Motor - Fiets", dat aan zijn 80ste editie toe was, vond plaats van 17 tot 27 januari 2002. Naast deze tentoonstelling werd ook een expositie georganiseerd, die in het teken stond van het eeuwfeest van de salon en van het "Circuit van de Ardennen".Evolutie autotechniekIn deze honderd jaar zijn de autotechniek, de constructeurs en het publiek geëvolueerd. Vroeger was de auto het privilege van de gegoede klassen. Tegenwoordig is hij bereikbaar voor iedereen. Momenteel rijden er in België meer dan 4,6 miljoen particuliere voertuigen rond. Desondanks doet de auto nog altijd dromen …Briefkaarten in detailDeze briefkaarten met een vierkleurige opdruk, vermelden geen portobedrag en blijven dus permanent geldig.Uitgave: België, 17 januari 2002 Op dit artikel berust copyright.
Ruud van Capelleveen, januari 2002 Auteur van Postzegels kopen en verkopen Uw ReactieGeef uw reactie via Facebook of laat weten wat u vindt van dit artikel via of Twitter of Google +1
Lees verder: meer informatie over postzegels Postzegels België Postzegels 2002 Postzegels met thema automobiel EXPO Filand 2010 Postzegelthema's |
Postzegels kopen en verkopen
'Postzegels kopen en verkopen: tips waarmee u geld verdient', is geschikt voor elke postzegelverzamelaar; of u nu net bent begonnen of al jaren verzamelt, met de tips in dit boek kunt u goedkoper of meer verzamelen.
Postzegels kopen en verkopenPostzegels per land
|
|
Copyright 1998 - 2012 Filahome.com Postzegels is een uitgave van AbsoluteFigures.nl
|


